• vázanky pro personál restaurací
    vázanky pro personál restaurací
  • firemní vázanky
    firemní vázanky
  • firemní vázanky
    firemní vázanky

Výroba firemních vázanek

Výroba firemních vázanek


Vázanky plní v dnešní době důležitou a neodmyslitelnou součást firemní kultury. Vázanka reprezentuje firemní barvy a je výraznou podstatou vizuální identity firmy, neboť na jeho základě můžeme firmu identifikovat a odlišit jí od ostatních firem.

 

Vhodně zvolený design vázanky může jednoduše představovat dobré jméno, zvuk firmy, dobrou pověst, dokonce i pouhý pozitivní pocit zapadající do celkového charakteru firmy a jejich pracovníků. Vázanka sama o sobě může vytvořit atmosféru firmy, ovzduší a jistě ovlivňuje vnitřní život, myšlení a chování spolupracovníků firmy.


Je zřejmé, že image má velký vliv při rozhodování zákazníka o volbě značky produktu, či služby. Cílový image, který vychází z firemní identity, by se však měl od konkurence patřičně lišit tak, aby byl jedinečný a zákazník (či celé okolí podniku) si ho jednoduše uchoval pozitivně v paměti.

 

Vázankou, kterou společnost obdarovává své zaměstnance, klienty a obchodní partnery, daruje především kus svého prostředí, svého myšlení a zejména pak svého pozitivního přístupu.