Představení

Vážení obchodní partneři, zákazníci, hosté,

přemýšlíte o dokonalém zviditelnění vaší společnosti? Chcete se odlišit od ostatních? Opět přemýšlíte nad vánočními, či novoročními dárky pro klienty a opět vás napadají hrníčky, dalekohledy, svíčky, vína, či luxusní pera? Jaký dárek zaměstnancům při vánočním večírku?


Pokud jsou vaše odpovědi nejisté, nevíte si rady s dárky, či s vhodnou prezentací vaší společnosti, jsme tu pro vás.


Zabýváme se výrobou a dodávkou kravat na zakázku, reklamních kravat, kravat s potiskem, či výšivkou, výrobou motýlků, šátků, kapesníčků, manžetových knoflíčků, šál, šátků, kravatových spon a dalších souvisejících pánských doplňků a to buď na základě vašich požadavků, nebo z našich dostupných vzorů. Velice žádaným pánským doplňkem jsou sady složené z kravaty, kapesníčku a manžetových knoflíčků, které jsou vyrobené ze stejného materiálu a zajistí tak dokonalou harmonii.


Zpracujeme vám vlastní design kravaty, navrhneme vám umístění loga buď technologií potisku, nebo přímo výšivkou umístěnou ve vzoru kravaty. Velice důmyslným řešením je také umístění loga společnosti do zadní části vázanky. Vázanka se pyšní vaším logem, pro jejího uživatele i jeho obchodního partnera je logo společnosti neviditelné.


Naším cílem je vždy sestavit vhodný návrh a na základě odsouhlasení vzorku dospět k vzájemné harmonii a proto jsme vždy připravení k osobnímu setkání, či konzultaci.


Doba dodání


Standardní doba dodání je mezi 20 až 30 dny od odsouhlasení vzorku. V případě nutnosti urychlené výroby jsme schopni zajistit dodání do 20 dnů, i zde ale platí, že vzorek musí být odsouhlasen.


Dárkové balení


Vázanky jsou zpravidla baleny do ochranné fólie a jsou vkládány do dárkových krabiček o velikosti cca 40 cm x 10 cm. Cena krabiček se liší podle provedení a objednaného množství. Více informací o možnostech dárkových krabiček v části Dárková balení v levém menu.