Společnost

Na začátku roku 2008 internetový obchod Vázanky.com zahájil svou obchodní činnost se zaměřením na luxusní pánské doplňky pro veškeré společenské události. Z původního zaměření pouze na pánské vázanky od výrobce Marc Philippe a Paul Malone, Vázanky.com reagovali na individuální potřeby svých zákazníků i návštěvníků a do své nabídky zařadili i kravatové šály, pánské svatební sady (vesta, plastron, vázanka, kapesníček a manžetové knoflíčky) a další zboží související s významnými životními událostmi.

 

V roce 2010 Vázanky.com uvádí partnerský internetový obchod se zaměřením na produkty vyrobené ze saténového polyesteru s názvem Saténové-kravaty.cz. Tento obchod uspokojí nejnáročnější požadavky při řešení jednobarevných produktů, jako jsou vázanky, kravaty, motýlky, kapesníčky, manžetové knoflíčky a vesty v mnoha barevných provedeních.

 

Vázanky.com vždy reagovali na nejrůznější přání svých zákazníků týkající se barevných kombinací, materiálů a objemu poptávaného zboží a od svého vzniku řešili mnoho individuálních dodávek zaměřených na firemní dárky ať pro zaměstnance, nebo pro klientské přátele, a právě z důvodu nutnosti a zároveň milé povinnosti individuálního jednání se svými obchodními partnery, Vázanky.com připravili tento webový odkaz Kravaty na zakázku.