• Kontrastní vázanky - příklady
    Kontrastní vázanky - příklady
  • Kravatové spony - příklady
    Kravatové spony - příklady
  • Kravatová spona
    Kravatová spona

Firemní dárky

Kravaty na zakázku řeší firemní dárky dle speciálních potřeb svých obchodních partnerů. Vždy se jedná o přesné specifikace poptávaného zboží a to zejména vázanky, motýlky, šály a šátky ve firemních barvách, nebo zboží, které je opatřené logy, znaky, či jinými způsoby, které identifikují firemní identitu.

 

Nejvhodnějšími dárky jsou zejména vázanky, které jsou zhotovené ve firemních barvách, nebo které obsahují výšivku v přední, nebo v zadní části vázanky. Časným využitím firemního loga je také umístění na dárkové krabičce. Vždy je důležitá celková povaha firemního dárku a pro jaký účel má být připraven. Vhodným řešením jsou také kontrastní vázanky, jejichž uzel je barevné odlišný od spodní části vázanky.

 

Další vhodné řešeni představuje kravatové spony samostatně, nebo v kombinaci s manžetovými knoflíčky v dárkové krabičce. Kravatové spony jsou mezi muži velmi často využívaným doplňkem, jsou elegantní, vhodně doplňují vázanku a často i ochrání vázanku proti nepředvidatelnému znečištění při pohybu jejího majitele. Díky příznivé začínající od 95 Kč za kus jsou kravatové spony velmi žádané a jsou velmi často zvoleny jako elegantní firemní dárek.